SEO.LT

SEO Paslaugos

SEO yra nuolat besikeičianti ir nepastovi sfera. Dešimtojo dešimtmečio viduryje siekiant dominuoti paieškos rezultatuose užteko keleto paprastų taktikų, tačiau dabar šios taktikos gali stipriai pakenkti ir net išstumti jus į paieškos rezultatų dugną, kuriame atsidurti tikrai nenorite. Vienas pagrindinių SEO tikslų yra padaryti taip, kad jūsų svetainė būtų lengvai suprantama tiek vartotojams, tiek paieškos robotams. Nors paieškos varikliai nuolat tobulėja, o algoritmai nuolat atnaujinami, jie vis dar nemato ir negali suprasti tinklapio taip, kaip žmogus. Svetainių optimizavimas paieškos sistemoms – SEO (Search Engine Optimization) padeda paieškos varikliams identifikuoti kiekvieną svetainės puslapį ir suprasti kuo jis gali būti naudingas vartotojams.

SEO paslaugas apima:

 

Rinkos tyrimas

Rinkos tyrimas yra pirmas žingsnis siekiant įvertinti tiesioginių konkurentų veiklą internete. Dažnai šis tyrimas parodo gerąsias konkurentų praktikas bei atskleidžia esamas jų klaidas. Šio tyrimo metu taip pat analizuojama raktinių žodžių statistika bei pradinės tinklapio pozicijos organinėje paieškoje, kas tampa savotišku atskaitos tašku sudarant SEO strategiją. Raktinių žodžių analizės metu sudaromas aktualiausių raktažodžių pozicionavimo tinklapyje žemėlapis, nes mums svarbu pritraukti tikslinį lankytojų srautą, kuris yra linkęs atlikti konversijas ir tapti lojaliu jūsų paslaugų vartotoju.

 

Vidinis SEO

Tinklapio vidinio SEO optimizavimas yra geriausias būdas užtikrinti, kad jūsų tinklapis turės tvirtą pagrindą ir atliekant tolimesnius darbus kils iki TOP pozicijų paieškos sistemose. Pagrindiniams ir didžiausią įtaką pozicijoms darantiems aspektams nustatyti atliekamas tinklapio auditas. Tai kodo, techninių svetainės elementų, turinio tyrimo procesas, kuris parodo ar paieškos sistemoms sudaromos sąlygos tinkamai indeksuoti bei vertinti svetainės aktualumą lankytojams.

 

Tinklapio turinys

Turinio rinkodara yra daug daugiau nei tekstų rašymas. Pirmiausia mums svarbu išsiaiškinti koks turinys yra aktualus jūsų paslaugų vartotojams ir ko siekiate publikuodami jį. Vėliau, atlikę esamo turinio tinklapyje analizę sutvarkome tekstus, juos koreguojame ir optimizuojame atitinkamai pagal pasirinktus raktažodžius. Niekas nebeabejoja unikalaus turinio svarba ir jo daroma įtaka pozicijoms paieškos rezultatuose.

 

Išorinis SEO

Ar dirbdami su turinio rinkodara nematote tokių rezultatų, kurių tikėjotės? Profesionalių analitikų kruopščiai išanalizuotas atgalinių nuorodų profilis padeda sukurti atgalinių nuorodų (backlinks) tinklą, kuris užtikrina, kad į jūsų svetainę vestų tam tikras kokybiškų ir aukštą autoritetą turinčių atgalinių nuorodų kiekis. Šį darbą patikėkite tik SEO specialistams, nes netinkamai pasirinkti išorinio SEO metodai gali užtarnauti Google baudas, po kurių pakilti iš paieškos rezultatų dugno bus sunku ar netgi neįmanoma.

 

Rezultatų analizė

Išsamios ataskaitos, teisingas duomenų stebėjimas ir pažangos nustatymas yra vienas svarbiausių SEO proceso dalių. Mūsų sertifikuota „Google Analytics“ komanda naudoja profesionalius įrankius ir pateikia tik tikslius rezultatų duomenis. Po daug metų patirties esame užtikrinti ir galime suteikti visą reikalingą informaciją svarbiais jums klausimais.

Internetinės svetainės nuolat konkuruoja dėl dėmesio ir geresnės vietos paieškos sistemose, o tie, kurie supranta SEO naudą ir siekia pagerinti savo svetainės reitingą investuodami į optimizaciją – gaus daug naudos ateityje. Dėl šios priežasties SEO vertėtų patikėti profesionalams.

 

Turite klausimų? Parašykite mums, mielai atsakysime!